Partizan na Malti ovjerava grupnu fazu

• Извор: Агенције
  • 25.08.2022. 13:13

Fudbaleri Partizana od 20 časova na Malti igraju revanš meč kvalifikacija za Ligu konferencija protiv ekipe Hamruna.

"Crno-bijeli" iz prvog meča nose povoljan rezultat, tako da su na ovo gostovanje pošli dosta rasterećeni.

Partizan je u Beogradu savladao Hamrun sa ubjedljivih 4:1, tako da se očekuje da bez većih poteškoća u revanšu obezbijedi plasman u Ligu konferencija.

To očekuje i šef stručnog štaba beogradskog tima Gordan Petrić.

"Odigrali smo prvo poluvrijeme u Beogradu i stvorili prednost koja može da nam znači. Siguran sam da su momci motivisani i da će odraditi posao svih 90 minuta i da idemo dalje. Imaju kvalitet za to, ne bi bili u Partizanu, da nemaju“, rekao je Petrić.

Utakmica se igra na stadionu „Viktor Tedesko“ u Hamrunu, na Malti, sa početkom u 20.00 časova.

• 07:00 АТВ јутро