Superlige

Partizanu izmiče titula: Saša Ilić zaustavio "svoje"

• Извор: sportklub.rs
  • 10.04.2022. 21:28

Fudbaleri Čukaričkog i Partizana odigrali su bez golova u posljednjem kolu prvog dijela sezone Superlige Srbije.

Ekipa iz Humske je drugi put u posljednja četiri meča odigrala 0:0 i dopustila je Crvenoj zvezdi da je pretekne na tabeli pred vječiti derbi koji će vjerovatno odlučiti i šampiona Srbije.

Čukarički je treći sa 54 bod, a bez poraza u prvenstvu su već osam utakmica.

Crno-bijeli su dominirali u prvom poluvremenu, imali su nekoliko šansi, a najbolju nije realizovao Rikardo Gomeš.

Najbolji strijelac šampionata u 4. minutu je poslije sjajnog driblinga pogodio spoljni dio stative. Poslije pola časa igre u dobro situaciji bio je i Kvinsi Menig, čiji je udarac u poslednjem trenutku blokirao Ibrahima Ndiaje i spriječio pogodak gostiju.

Drugo poluvrijeme počelo je sa dve velike šanse za ekipu trenera Saše Ilića. Prvo je izblokiran udarac Ndiajea, a zatim su domaći još jednom zapretili, ali su na kraju obezbijedili samo korner.

Raspoloženi Ndiaje je u 63. minutu pogodio prečku, a ubrzo je konačno i Partizan zaprijetio poslije – Rikardo je glavom šutirao preko prečke.

Gosti iz Humske su u finišu imali više od igre, pokušavali su da dođu do pogotka i izjednače se sa Zvezdom na vrhu tabele pred predstojeći večiti derbi na stadionu „Rajko Mitić“, ali mreže su mirovale.

• 14:00 Телетрговина

• 14:15 Филм: Живи били, па видјели (Р) (12+)

'Филм: Живи били, па видјели (Р) (12+)

• 16:00 Емисија: По свијету са Робертом Дацешином (Р)

Путујте по свијету са Робертом Дацешином, јер ће вам се апетити за путовањем и свим бисерима које оно нуди сигурно повећати.

• 16:30 Вијести у 16:30

• 16:40 Серија: Љубавни залогаји(12+) (Р)

’Љубавни залогај’ узбудљива је авантура два пријатеља Џонија и Шукија који на Дорћолу отварају ресторан ’на црно’, а који носи исти назив као и нови симпатични ситком.

• 17:00 Серија: Вода у праху (Р) (12+)

Напета португалско-галицијска серија 'Вода у праху' стиже у наш програм и можемо само рећи - из епизоде у епизоду напетост ће расти до усијања!