La Liga

Pogledajte majstoriju Luke Modrića kojom je oduševio svijet

• Извор: 24сата.хр
  • 16.02.2023. 08:43

Dan nakon što se u poznatom španjolskom mediju "Marci" pojavila informacija kako u Real Madridu nisu sigurni hoće li Luki Modriću (37) ponuditi novi ugovor, Hrvat kao da im je odlučio odgovoriti na terenu, u prvenstvenoj utakmici protiv fenjeraša Elčea (4-0).

Luka je zabio krasan gol sa 15-ak metara u rašlje za 4-0 i ovacije na Santijago Bernabeu. U igru je ušao u 68. minutu umjesto Danija Sebaljosa.

"Ima igrača koji kažu: 'Idem iskušati sreću', a ima i drugih poput Modrića koji kažu 'Tamo ću je smjestiti' i to naprave", rekao je komentator na španlskoj televiziji, prenosi "24sata.hr".

Šesti je to gol sezone za legendarnog veznjaka "kraljevskog kluba" u 30. nastupu, a ima i tri asistencije.

Prije njega, u prvom poluvremenu, put do pobjede utabali su Marko Asensio golom iz igre u osmoj i Karim Benzema iz penala u 31. i 45. minutu.

Madriđani ovom pobjedom čvrsto drže drugo mjesto La Lige, ali Barselona je i dalje jako daleko, na osam bodova prednosti. Elče je praktično otpisan, sa samo devet bodova iz 21 utakmice, 12 manje od zone spasa.