Liga konferencija

BORAC GOLOVIMA TATARA I PIŠČEVIĆA SAVLADAO FARANE!

• 07.07.2022. 17:07

Fudbaleri banjalučkog Borca savladali su u prvoj utakmici kvalifikacija za Ligu konferencija ekipu B36 Toršavna rezultatom 2:0 (1:0).

DRUGO POLUVRIJEME

81:00 minut GOOOL!!! Sjajan centaršut Subića, na pravom mjestu je Piščević koji povećava prednost domaćina na 2:0.

73:00 Prva ozbiljna prilika za goste. Nilsen sa 10 metara šutira pored gola Pavlovića.

59:00 minut Prva prilika vrijedna pomena u drugom dijelu susreta u Modriči. Glavni akter bio je Goran Zakarić, koji šutira sa 12 metara preko gola protivnika.

37:00 minut GOOOOL! Borac vodi! Benjamin Tatar matira golmana Farana!

31:00 minut Nova prilika za Lukića nakon centaršuta Tatara, ali lopta ide preko gola protivnika.

21:00 minut Najbolja prilika za domaćine. Piščević pogađa prečku, a nakon odbitka udarac glavom Jove Lukića brani golman Farana.

19:00 minut Tatar pokušava sa ivice šesnaesterca, ali golman gostiju siguran.

18:00 minut Borac prvi prijeti preko Lukića koji sa 25 metara šutira direktno u golmana gostiju.

SASTAVI:

BORAC: Pavlović, Spremo, Vojnović, Gajić, Andrić, Piščević, Meleg, Begić, Tatar, Lukić, Zakarić. Trener: Nenad Lalatović

B36 TORŠAVN: Lamhauge, Natestad, Nilsen, Agnarson, M. Egilson, Pšibilski, Jakobsen, Enevoldsen, Solhajm, Heholt, Agnarson. Trener: Dan Brimsvík.

Borac u Modriči ima ogromnu podršku navijača, pošto je kompletan planirani kapacitet stadiona Dr Milan Jelić rasprodat.