Premijer liga BiH

Preokret dobojske Sloge: Od 0:2 do pobjede

• 13.11.2022. 17:25

FK Sloga Meridian preokretom savladala je Igman Konjic golovima Krstovskog, Zajića i Stevanovića.

Igman je ofanzivno krenuo i u osmom minutu stižu do prednosti preko Jakupovića. Hrelja do 37. minutu povećava na 2:0, ali moguću nadu u preokret vraća Krstovski iz penala u finišu prvog poluvremena.

Da Igman nije obezbijedio pobjedu pokazao je Zajić u 43. minutu kada postiže za 2:2.

Utakmicu sa 12 žutih kartona riješio je Stevanović u 81. minutu i donio tri boda prvoligašu iz Doboja.

Nakon ove pobjede Sloga je prekinula niz od tri poraza i nalazi se na devetom mjestu tabele, dok je Igman na 11. poziciji koja ih vodi van elitnog takmičenja.

Gradonačelnik Doboja Boris Jerinić bio je uz ekipu, a pobjedu je proslavio zajedno sa njima u svlačionici.

• 23:20 Муззик топ 20

Музичари без "повратне спреге" (феедбацка) остају дезорјентисани и демотивисани, зато се показала потреба за емисијом као што је Муззик топ 20, која се садржајно наслања на легендарне емисије као што је био Хит месеца осамдесетих година прошлох века, кроз које су стасавали млади редитељи и други визуелни уметници док су често још као студенти режирали своје прве радове.

• 00:30 Ноћни програм