Реал слави Винисијуса, Сити без проблема иде даље

• Извор: АТВ
  • 06.03.2024. 23:06

Реал Мадрид и Манчестер сити нови су четвртфиналисти Лиге шампиона.

Екипа Пепа Гвардиоле поновила је резултат из Копенхагена. Славили су поново са 3:1, а меч је ријешен за 10 минута. Већ у петом минуту меча Акањи је донио предност Грађанима на асистенцију Алвареза, а четири минута послије тога и Алварез је повећао предност на 2:0.

Копенхаген је успио да дође до гола у 29. минуту, али сву наду, иако је нису имали превише, гостима је уништио Халанд који у судијској надокнади поставља коначних 3:1 (6:2).

Са друге стране Реал се напатио против Лапцига. На гостовању су славили 1:0, па је гол Винисијуса Џуниора у 65. минуту ставио тачку на овај меч.

Да све не буде глатко потрудио се Орбан који је изједначио резултат (1:1) само три минута касније. До краја се Реал напатио да сачува повољну гол разлику захваљујући претходном мечу и настави европско такмичење.