Izgubio živce

Ronaldo bijesan kao nikad ranije: Psovao sudiji, odgurnuo i navijača!

• 22.08.2023. 22:38

Al Nasr je nakon preokreta savladao Al Ahli iz UAE (4:2) i plasirao se u grupnu fazu azijske Lige šampiona.

No, nije išlo sve tako glatko za Al Nasr.

Tim za koji igra Kristijano Ronaldo je poveo u 11. minuti preko Taliske, ali se Al Ahli vratio u igru sedam minuta kasnije preko Jahje Algasanija.

Na odmor se otišlo sa rezultatom 1:1, a Ronaldo je bio bijesan kao rijetko kada ranije. Nismo bili mnogo puta u prilici vidjeti legendarnog Portugalca da je ovako ljut.

Ronaldo je i opsovao kineskom sudiji. Jasno se može pročitati s usana kada mu je rekao "Fu** off" (Od**bi).

Žestoko je protestovao kod kineskog sudije, a pri ulasku u tunel odgurnuo je navijača koji je pokušao snimiti selfie.

Al Nasr se na kraju spasio poraza u 88. minuti, a onda je u nadoknadi došao do preokreta. Četvrti gol je dao hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović na asistenciju Ronalda.