Kup "Dr Milan Jelić"

Rudar izbacio Borac: Penali odlučili finalistu Kupa Srpske

• 03.05.2022. 19:30

Fudbaleri prijedorskog Rudar plasirali su se u finale Kupa Republie Srpske "Dr Milan Jelić".

U revanš utakmici polufinala, odigranoj na Gradskom stadionu u Banjaluci, ekipa Rudara je na "penal lutriji" eliminisala banjalučki Borac.

"Crveno plavi" imali su gol prednosti iz prve utakmice koju je anulirao Santos u 79. minutu.

Nakon isteka devedeset minuta, putnika u finale odlučili su jedanaesterci. Do šeste serije, rezultata "sa kreča" bio je 5:5, a onda je loptu iza leđa Bojana Pavlovića poslao Mario Sajak, a udarac Davida Vukovića zaustavio je Nemanja Šćekić.

Rudar, u borbi za trofej, čeka boljeg iz revanš duela Sutjeske i Krupa, koji je na programu sutra, a prva utakmica završena je rezultatom 2:0 u korist Krupe.

• 22:20 Серија: Ел Чапо (16+)

''Серија: Ел Чапо (16+)

• 23:20 Серија: Ред Рок (12+)

Ред Рок' је ирска криминалистичка серија која прати случајеве полицијске станице смјештене у измишљени приморски град Ред Роцк у близини Даблина, те приватне турбулентне односе гардиста и мјештана.

• 23:45 Ноћни програм