Шампањац може да се хлади! Вуковић пресудио Зрињском и повео Борац ка титули

• Извор: АТВ
  • 10.03.2024. 21:11

Бањалука полако може да се спрема за прославу титуле!

Фудбалери Борца вечерас су у дербију 22. кола Премијер лиге БиХ у гостима савладали Зрињски резултатом 0:1 (0:1).

Актуелном шампиону БиХ, пресудио је млади Давид Вуковић, поготком у 33. минути сусрета.

Борац је добро отворио меч.

Прву прилику за Бањалучане имао је Јово Лукић. Играо се десети минут када нападач гостију краде лопту Шуњићу и излази сам пред голмана Марића, међутим, он му брани ударац.

Зрињски је запријетио у 20. минути преко Савића, али Милошевић је сигуран.

У 33. минути, Вуковић сјајно шутира са неких 20 метара и постиже гол вриједан три бода, а вјероватно и шампионске титуле.

До краја првог дијела, није било прилика вриједних помена.

Друго полувријеме је очекивано почело са притиском Зрињског и Бањалучани су се углавном бранили и тражили своју шансу из контра напада.

Домаћин је у једном моменту имао преко 80 одсто посједа лопте.

Међутим, Борац је издржао све налете Мостараца и однио бодове у Бањалуку.

Борац се овим тријумфом, одвојио на плус 12 у односу на Зрињски.

Пратите нас и путем Вибера

Тагови:
  • 10:00 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 10:30 Аутошоп магазин

За љубитеље аутомобилизма, ауто тржишта и најновијих информација о вашем љубимцу.

• 11:15 Телетрговина