Serija A

Skandal u Torinu: Hrvat uveo pa izveo Srbina nakon 15 minuta igre

• 01.03.2023. 07:59

Torino je ispustio duplu prednost protiv gradskog rivala, pa su meč koji su držali pod kontrolom izgubili sa 4:2.

Osim dosta golova, zapažena je i sukob u redovima "bikova". U glavnoj ulozi bio je trener Torina Ivan Jurić i srpski reprezentativac Nemanja Radonjić.

Torino je do prednosti stigao u drugom minutu, a Kvadrado na asistenciju Kostića izjednačio u 16. minutu meča.

Sanabrija povono vraća prednost Torinu u 43. minutu, ali Danilo u sudijskoj nadoknadi ponovo spasava Juventus.

Jurić nakon uzbudljivog prvog poluvremena u igru umjesto strijelca prvog gola uvodi srpskog reprezentativca Nemanju Radonjića u 59. minutu meča.

Ipak, Srbin je propustio čuvati nekadašnjeg igrača Torina Bremera koji u 71. minutu meča postiže gol za potpuni preokret Juventusa.

To je razljutilo hrvatskog stratega koji nakon 15 minuta na terenu vadi srpskog fudbalera nakon čega dolazi do verbalne rasprave u taboru Torina.

Ni ta izmjena Juriću nije bila dovoljna jer je čitav meč riješio Rabio deset minuta kasnije kada postiže za konačnih 4:2.

Radonjić je na pozajmici u Torinu, a ove sezone nije se naigrao. Ulazio je sa klupe i nije jedan od miljenika hrvatskog stratega.

Pol Pogba je upisao prvi zvaničan nastup u dresu Juventusa ove sezone otkako je stigao na ljeto u klub.

• 10:00 Васкршња литургија из Храма Христа Спаситеља у Бањалуци