Ал Наср

Скандалозан потез Роналда, јавност згрожена

• Извор: Б92
  • 26.02.2024. 09:39

Екипа Ал Насра у нед‌јељу, 25. фебруара, савладала је Ал-Шабаба резултатом 3:2 у 21. колу саудијске Премиер лиге.

Утакмицу је обиљежио скандалозан потез Кристијано Роналдо који се проширио свим друштвеним мрежама.

Навијачи домаћина су током цијеле утакмице провоцирали Португалца и скандирали "Меси, Меси", али је његова екипа ипак отишла са побједом кући.

Роналдо је упутио вулгарну гестикулацију свим навијачима који су га провоцирали на трибинама.

Он је у 21. минути поготком из пенала довео своју екипу у водство, а у другом полувремену је два пута погађао Талисца.

Једини гол за домаћина постигао је Карлос Џуниор.

Скандал - Роналдо обрисао гениталије противничким дресом

Ал Наср је тренутно другопласирана екипа на табели, иза Ал-Хилала који има утакмицу мање и четири бода више.