Premijer liga

Totenhem poražen na startu godine

• Извор: Курир
  • 01.01.2023. 17:54

Fudbaleri Aston Vile pobijedili su danas na gostujućem terenu u Londonu Totenhem sa 2:0, u utakmici 18. kola Premijer lige.

Aston Vila je povela u 50. minutu golom Emilijana Buendije. Golu je prethodila greška golmana Totenhema Uga Lorisa poslije šuta Daglasa Luisa, do lopte je došao Oli Votkins, koji je asistirao za pogodak.

Pobjedu je obezbijedio Luis golom u 73. minutu, poslije dobrog dodavanja Džona Mekgina.

Poslije šeste prvenstvene pobjede Aston Vila je 12. na tabeli sa 21 bodom.

Totenhem je u posljednje dvije utakmice bez pobjede, a poslije petog poraza zauzima peto mesto na tabeli sa 30 bodova.

• 12:00 Телетрговина

Телетрговина

• 12:15 Микродржава: Малта, документарни програм (Р)

'Микродржава: Малта, документарни програм (Р)

• 13:15 Аграр (Р)

''Актуелне приче из свијета домаће и регионалне пољопривреде, теме посвећене домаћим производима, узгоју воћа и поврћа, ратарству и сточарству, као и мноштво злата вриједних савјета, те приче о вриједним пољопривредницима, домаћинима, и плодовима њиховог рада

• 13:40 Телетрговина

• 13:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета сваки радни дан.

• 14:00 Телетрговина