Побједа црвено-белих

Звезда након преокрета побједник 173. вјечитог дербија

• Извор: АТВ
  • 20.04.2024. 20:35

Фудбалери Црвене Звезде након преокрета савладали су екипу Партизана резултатом 3:2 у 173. вјечитом дербију Супер лиге Србије.

Голове за "Звезду" постигли су Гејлор Канга, Шериф Ендијај и Александар Катаи док си стријелци за "Партизан" били су Самед Баждар и Ксандер Северина.

Огласило се Тужилаштво након туче навијача у Београду

Самет Баждар постигао је погодак у 11. минути утакмице за вођство екипе Партизана, а четири минута након тога из једанаестерца Гелор Канга довео је до изједначења резултата.

Ксандер Северин голом за ново вођство Партизана у 56. минути српског дербија показао да се налази у све бољој форми.

Александар Катаи је у 69. минути утакмице постигао погодак, међутим гол је поништен због офсајд позиције.

Туча навијача Звезде и Партизана, интервенисала полиција

Гол Шерифа Ндијајеа у 89. минути утакмице враћа Звезди наду.

Коначан резултат постигао је Катаи у судијској надокнади погодивши противничку мрежу са линије пенала.

Црвено-бели су тријумфално започели плеј-оф Суперлиге Србије и дошли до 10 бодова предности над црно-белима.

Пратите нас и путем Вибера

• 23:50 Васкршња посланица и Пренос Васкршње литургије из Храма Светог Саве на Врачару

' Васкршња посланица и пренос Васкршње литургије из Храма Светог Саве на Врачару

• 02:00 Ноћни програм