Protiv slovenačkog Brava

Zvezda slavila nakon preokreta

• Извор: Курир
  • 24.06.2022. 21:32

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su slovenački Bravo rezultatom 2:1 u prvoj pripremnoj utakmici u Sloveniji.

Nakon odličnog starta Zvezde i par propuštenih prilika sdlovenački klub poveo je iz jedanaesterca u 13. minutu, golom Kramarića. Prethodno je Rodić neoprezno igrao rukom.

Taj gol kao da je presjekao crveno-bijele pa su do kraja poluvremena igrali dosta slabije.

Na početku drugog poluvremena isključen je Dejan Stanković, koji je ušao u verbalni konflikt sa glavnim sudijom meča.

Zvezda je ponovo ubrzala i izjednačila fantastičnim golom Rišaira Živkovića u 63. minutu.

Do kraja meča Zvezda je bila ta koja se pitala na terenu, stvarala šanse i baš kad se činilo da će se meč završiti egalom, u trećem minutu nadoknade Zvezda je preokrenula.

I ponovo je strijelac bio Rišairo Živković. Odigrao je dupli pas sa Milanom Pavkovim i pogodio veoma precizno donji desni ugao gola slovenačke ekipe.

• 22:15 Вечерње вијести

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 22:30 Серија: Развратник (16+)

Серија: Развратник

• 23:30 Серија: Ред Рок

Серија: Ред Рок