Austrijanci se plasirali u narednu rundu kvalifikacija

LASK održao čas fudbala Vojvodini

• 12.08.2021. 23:05

Fudbaleri Vojvodine ispali su u trećem kolu kvalifikacija Lige konferencije pošto je LASК u revanšu slavio rezultatom 6:1 (1:1).

Novosađani su dobro otvorili meč i preko Kabića poveli sa 0:1 u 13. minutu susreta.

Igrao se 32. minut kada Busnić obora Кaramoka i pravi penal. Odgovornost je preuzeo takođe oboreni napadač austrijskog tima, Simić je pročitao stranu, ali nedovoljno - 1:1.

U drugom dijelu kao da je jedan tim postojao na terenu, i to onaj domaći.

Uslijedio je blic-krig.

Napadač domaćih Karamoko u 53. minutu meča postiže svoj drugi gol na susreta, da bi svega tri minuta kasnije Goiginger povisio na 3:1.

Za 4:1 pogodio je Pocman u 67., dok je peti gol djelo Balića u 80. minutu utakmice.

Konačnih 5:1 postavio je Šmit (87. minut).

• 10:00 Телетрговина

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.