Premijer liga BiH

Borac poražen od Izviđača

• Извор: АТВ
  • 18.02.2023. 22:18

Rukometaši banjalučkog Borca poraženi su od Izviđača 25:28 u 18. kolu Premijer lige BiH.

Ovom pobjedom tim iz Ljubuškog napravio je veliki korak ka tituli.

"Crveno-plavi" propustili su nekoliko prilika da utakmicu okrenu u svoju korist u drugom poluvremenu, nakon što su poprilično loše odigrali prvih 30 minuta utakmice.

Ponovo je odličan bio golman Slađan Subotić koji je skupio čak devet odbrana u drugom dijelu igre.

Najefikasniji u redovima Borca bio je Milenko Rožić sa sedam postignutih golova, dok je Ognjen Kalama dao pet.

U gostujućoj ekipi Milan Vukšić dao je šest golova.

Izviđač nakon ovog kola na svom kontu ima 34 boda na vrhu tabele, devet više od drugoplasiranog Leotara. Borac je deseti sa 18 bodova.

Тагови:
  • 10:40 Телетрговина

Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Народ Прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села, о њиховој свакодневици и борби за очување правих вриједности, марљивом раду, вјери, и љубави према њиховој и нашој, отаџбини.