Солун

Handball Climax Cup: Кадети Републике Српске у полуфиналу

• 29.12.2023. 10:48

Побједом у четвртфиналу над ПАОК-ом (30:15) рукометаши Републике Српске изборили су пласман у полуфинале овог престижног такмичења које се одржава у Солуну.

Фуриозно су наши кадети ушли у дуел са Грцима и послије седам минута игре водили су 5:0, да би у истом минуту домаћи дали први погодак. До краја првог полувремена Српска је апсолутно доминирала и на одмор су отишли са предношћу од 16:10.

И у наставку су играчи селектора Немање Дмитровића боље почели од ривала. Тако су у 26.минуту забиљежили цепелин којег су извели Зец и Ступар, овај други је постигао гол за 17:10. Већ у 40.минуту било је "плус 10", 25:15 и тада је било јасно ко ће међу четири најбоље на овом турниру. На крају су славили са убједљивих 15 разлике.

Сви момци заслужују све похвале, а и овог пута најефикаснији био је Немања Ступар који је дао 7 голова.

Република Српска: Игњатић (5 одбрана), Којановић (1 одбрана), Пурић, Лолић 2, Зец 2, Слијепчевић 1, Стојановић 2, Максимовић 1, Тубин 3, Ступар 7, Ђекић, Вејновић 4, Пепић, Капор 1, Лукач, Мехмедовић 2, Богданић 5.

Наши кадети ће вечерас од 20.30 часова по нашем времену играти полуфинале. Уколико буду успјешни и у овом мечу онда ће у финалу које се игра сутра (субота) са почетком у 17.30 часова имати прилику да освоје побједнички трофеј. По оном што су досад приказали сигурно је да неће бити изненађење уколико дођу до трона.

• 14:45 Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)

''''''''Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 15:30 Серија: Крваво цвијеће (12+)

Страсна љубавна прича двоје појединаца.

• 16:30 Вијести у 16:30

• 16:50 Центар дана

''Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Емисија: По свијету са Робертом Дацешином

'''Емисија: По свијету са Робертом Дацешином

• 18:55 Маркетинг