Загреб

Хрватска великом серијом до полуфинала Европског првенства

• 12.01.2024. 20:12

Ватерполисти Хрватске пласирали су се у полуфинале Европског првенства чији су домаћини, побjедом над селекцијом Грчке резултатом 13:8.

Неизвјесно је било само у првом полувремену које су "хелени" добили резултатом 6:5.

У другом дијелу игре у базену су постојале само ”баракуде”. Хрватска селекција је направила невјероватну серију и потпуно преломила меч у своју корист. Грци су пуних 13 минута били без гола, а друго полувријеме Хрвати су добили са 8:2 и заслужено се пласирали у полуфинале.

Тамо ће играти против репрезентације Шпаније.

Други пар ће чинити Мађарска, која је раније данас побиједила Србију послије бољег извођења петераца, те побједник меча између Италије и Црне Горе.

(Фото: Танјуг/Хина/Марио Стрмотић)

Незабиљежено у историја ватерпола - због овог кикса је Србија испала

• 08:30 Емисија: АТВ јутро

Актуелне теме, најновије информације и занимљивости из земље и свијета.

• 10:00 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 10:30 Аутошоп магазин

За љубитеље аутомобилизма, ауто тржишта и најновијих информација о вашем љубимцу.

• 11:15 Телетрговина

• 11:30 Емисија: Аграр (Р)

Актуелне приче из свијета домаће и регионалне пољопривреде.

• 11:55 Вијести