Liga nacija

Odbojkaši Srbije bez završnog turnira

• Извор: sportklub.rs
  • 10.07.2022. 11:20

Odbojkaška reprezentacija Srbije doživjela je treći vezani poraz u Ligi nacija, ukupno sedmi u 11 odigranih mečeva, pa neće igrati na završnom turniru.

Od izabranika Igora Kolakovića bolja je bila reprezentacija Irana koja je pobjedu upisala u tri seta - 35:33, 25:21, 25:12.

Velika borba vođena je u prvom setu u kome je Iran prvi došao do set lopte na 24:22, ali je Srbija uspjela da produži borbu. Srbija je spasila devet set lopti i propustila dvije. Desetu set loptu Iran je pretvorio u vođstvo 1:0 i čini se time i dobio meč.

Borila se Srbija i u drugom dijelu meča, ali Iran je bio taj koji je sve vrijeme imao i čuvao prednost.

U trećem setu potvrda pobjede Iranu je zapravo bila rutina.

Srbija tako neće ove godine igrati na završnom turniru, ali zato Iran hoće jer se za mjesto među osam najboljih izborio i ovom pobjedom.

U redovima Srbije najubjedljiviji u ovom porazu bio je Aleksandar Atanasijević sa 14 osvojenih poena. Pavle Perić pratio je sa deset.

• 14:45 Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 15:30 Серија: Крваво цвијеће (12+)

Страсна љубавна прича двоје појединаца.

• 16:30 Вијести у 16:30

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Емисија: Народ прича

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села.

• 18:55 Маркетинг