Eliminisali dobojsku Slogu

Rukometaši Borca u polufinalu Kupa BiH

• Извор: РТРС
  • 08.03.2022. 20:23

Rukometaši Borac M:tela plasirali su se u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine. Banjalučani su u revanš susretu četvrtfinala u Brijesnici eliminisali dobojsku Slogu rezultatom 23:26.

U prvom poluvremenu igralo se gol za gol , a Borac je sa golom prednosti 11:12 otišao na pauzu.

U drugom poluvremenu Sloga je izgubila ritam što su Banjalučani znali da iskoriste pa su u jednom momentu imali osam golova prednosti. Do kraja utakmice Dobojlije su uspjele da ublaže prednost gostiju pa je končan rezultat glasio 23:26.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Miličević sa 7 golova, dok je 5 postigao Perić. U ekipi Sloge Trifunović je postigao 8 golova.

U prvom susretu prije sedam dana u Banjaluci Borac pobijedio Slogu sa golom prednosti. Rezultat je bio 27:26.