Svjetska liga

Srbija savladala Španiju i zakazala finale sa Italijanima

• 29.04.2022. 22:17

Vaterpolo reprezentacija Srbije pobijedila je Španiju u polufinalu Svjetske lige rezultatom 11:10 i tako zakazala finalni susret sa selekcijom Italije, koja je danas bila bolja od domaćina turnira Crne Gore (9:7).

Delfini su dosta bolje otvorili meč, povela je Srbija 3:1 već u prvoj četvrtini, da bi tu prednost čuvala do samog kraja. Španci su na tri minuta do kraja utakmice uspjeli da izjednače na 10:10, ali je novim golom Srbija prvo povela.

Prava drama je viđena u posljednjem minutu susreta, kada su i jedna i druga reprezentacija počele da ne iskorišćavaju svoje šanse.

Posljednji napad na meču je imala Španija koja je mogla da dođe i do izjednačenja - 11:11, ali je njihov udarac završio daleko od gola, te je Srbije uspjela da se plasira u finale turnira.

• 10:30 Ловачки савети (Р)

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 11:30 Емисија: Аграр (Р)

Актуелне приче из свијета домаће и регионалне пољопривреде.

• 11:55 Вијести

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Инстаграм, живот под филтером, документарни програм