Liga šampiona

Ronaldo heroj Mančestera, Bajer sa visokih 5:0 deklasirao Dinamo

• 30.09.2021. 02:00

U drugom kolu Lige šampiona nije bilo previše iznenađenja osim velikog poraza Barselone. Ronaldo je ponovo heroj Mančestera, Bajern završio meč sa pet postignutih golova, dok je Atalanta sa minimalih 1:0 ugrabila tri boda.

Mančester junajted nakon neupečatljivog prvog poluvremena našao sa u problemu nakon gola Viljareala u 53. minutu. Crveni đavoli samo sedam minuta kasnije stižu do pogotka i nade da se neće obrukati pred domaćom publikom.

Junajtedu sva tri boda donosi heroj i legenda kluba Kristijano Ronaldo koji gol za preokret i pobjedu Mančestera postiže u 95. minutu. U posljednjim sekundama meča Portugalac se našao na pravom mjestu i dočekao odbijenu loptu koju je bez problema smjestio u gol Viljareala.

Dinamo Kijev svoju večerašnju propast započeo je penalom u 12. minutu koji bez greške realizuje u pogodak Levandovski koji 10 minuta poslije stiže i do drugog svog pogotka na meču i već tada visokih 2:0 za Bajern.

TIme je i završeno prvo poluvrijeme, ali golijada u Minhenu nastavljena je u sljedećih 45 minuta u kojima je Bajern nanio veliki poraz Dinamu od 5:0.

Juventus je porazio Čelsi, dok je Barselona osramoćena sa porazom od 3:0.

• 11:55 Вијести

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Документарни програм