Završni masters

Rubljev nemoćan, Đoković neumoljiv

• 16.11.2022. 15:19

Najbolji srpski teniser Novak Đoković ostvario je i drugu pobjedu na Završnom mastersu.

Đoković je u drugom meču bez većih problema savladao Andreja Rubljeva sa 2:0 u setovima.

ubljev se u prvom setu držao sve do 10. gema kada je bio na servisu. Međutim, Novak je tada oduzeo servis protivniku i tako poveo u setovima.

Već na startu drugog seta Đoković je krenuo silovito. Poveo je sa 1:0, da bi potom pritisnuo Rubljeva i došao do brejk lopte koju je ispustio. Odmah dolazi i do druge koju koristi, da bi potom lako potvrdio brejk i poveo sa 3:0.

Rubljev je uspio da uzme jedan gem, a Novak je onda sigurno servirao i potom došao do novog brejka za 5:1, te tako došao u priliku da servira za pobjedu.

To je i uradio prepustivši Rubljevu svega jedan poen te tako došao do druge pobjede na Završnom mastersu i polufinala turnira.