Srpska open

Rubljov gazi ka odbrani titule: Rutinski savladao Variljasa

• Извор: АТВ
  • 20.04.2023. 16:26

Ruki teniser Andrej Rubljov uspješno je krenuo ka odbrani titule nakon što je rutinski savladao Variljasa sa 2:0 u setovima.

Meč je trajao sat i 10 minuta što najbolje govori kako je lako šesti igrač svijeta prošao kroz ovaj meč. Oba seta dobio je identičnim rezultatom sa 6:2. Sljedeći protivnik Rubljova je Damir Džumhur.

Urnebesna scena na meču Rubljova

"Osjećam se sjajno. Prvi meč. Nije bilo lako. Znam Džumhura vrlo dobro, prijatelji smo. Imao je neke prilično teške mečeve i vidjećemo šta će biti. Osjećam se sjajno nisam mislio da da ću biti ovako dočekan. Hvala vam mnogo ljudi", rekao je Rubljov.

Pratite nas i putem Vibera!

Тагови:
  • 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина

Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+) (Р)

''''''''''Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина