Presudno drugo poluvrijeme

Čelsi arsenalom golova osvojio Ligu Evrope

• 29.05.2019. 22:59

Fudbaleri Čelsija su rezultatom 4:1 savladali Arsenal u finalu Lige Evrope i osvojili drugi trofej tog takmičenja u istoriji kluba!

Svi golovi su “pali“ u drugom poluvremenu, a u periodu od 16 minuta izabranici trenera Maurisija Sarija su postigli tri gola i praktično riješili utakmicu.

Na momenat se učinilo da njihov gradski rival može da učini meč zanimljivijim, poslije spektakularnog gola rezerviste Aleksa Ivobija, ali je Eden Azar svojim drugim golom na utakmici i definitivno otklonio sve dileme.

• 08:30 Емисија: АТВ јутро

Актуелне теме, најновије информације и занимљивости из земље и свијета.

• 10:00 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 10:30 Аутошоп магазин

За љубитеље аутомобилизма, ауто тржишта и најновијих информација о вашем љубимцу.

• 11:15 Телетрговина

• 11:30 Емисија: Аграр (Р)

Актуелне приче из свијета домаће и регионалне пољопривреде.

• 11:55 Вијести