Zavidovići

Navijači Čelika prekinuli prijateljsku utakmicu protiv Krivaje, željeli se obračunati s domaćom publikom

• 28.02.2021. 16:53

Prijateljski meč Krivaje iz Zavidovića i Čelika prekinut je danas nakon što je grupa navijača zeničkog tima krenula u obračun s domaćom publikom, a zatim ušla i na teren.

Rezultat nakon prvih 45 minuta glasio je 0:0, a Čelik je u drugom dijelu uspio postići dva gola i doći do prednosti. Međutim, incident se dogodio 10-ak minuta prije kraja kada je grupa gostujućih navijača napala malobrojne navijače Krivaje.

Nakon obračuna s domaćom publikom, navijači Čelika ušli su na teren i krenuli ka fudbalerima Krivaje koji su se dali u bijeg u svlačionice, nakon čega je meč prekinut.

• 23:20 Муззик топ 20

Музичари без "повратне спреге" (феедбацка) остају дезорјентисани и демотивисани, зато се показала потреба за емисијом као што је Муззик топ 20, која се садржајно наслања на легендарне емисије као што је био Хит месеца осамдесетих година прошлох века, кроз које су стасавали млади редитељи и други визуелни уметници док су често још као студенти режирали своје прве радове.

• 00:30 Ноћни програм