Revijalni meč

Pokazala Kaki žuti karton, pa izvadila telefon i napravila selfi s njim

• 30.10.2019. 15:49

U Haifi je odigrana prijateljska utakmica između veterana Izraela i Brazilca, a slavili su petostruki svjetski prvaci sa 4:2.

Pred više od 20.000 gledalaca u dva poluvremena od po 35 minuta, na terenu su bile zvijezde poput Ronaldinja, Bebeta, Kake, Kafua, Roberta Karlosa i Rivalda.

Bebeto je u 5. minutu postigao vodeći gol za Brazil da bi domaćini preko Ronena Harazija u 12. i Janiva Katana u 18. preokrenuli na 2:1.

Ronaldinjo je u 27. minutu izjednačio na 2:2, da bi Rikardo Kaka u 44. i Marsio Amoroso u 69. donijeli pobjedu Brazilu.

Ipak, najzanimljivija stvar dogodila se kada je sudija meča pokazala Rikardu Kaki žuti karton.

Brazilac je bio pomalo zbunjen, jer nije bilo razloga da dobije javnu opomenu, ali svima je uskoro bilo jasno šta je bio razlog. Sudija je iz džepa izvadila mobilni telefon i tražila da napravi selfi sa brazilskim fudbalerom.

Kaka se nije bunio, ali mu ni dalje nije bilo jasno zašto je "požuteo", mada to u utakmici revijalnog karaktera i nije bilo tako važno...