Црвена звезда самљела Партизан

• Извор: Курир
  • 04.01.2024. 22:43

Други овосезонски "вечити дерби" у Евролиги припао је Црвеној звезди.

Црвено-бијели су у оквиру 19. кола као домаћини савладали Партизан резултатом 88:72 (24:13, 26:16, 15:19, 23:24).

Послије овог кола Звезда има учинак 8-11. Партизан је сада на 10-9.

У наредном колу црвено-бијели гостују Асвелу, док црно-бијели гостују Фенербахчеу.

Недовић је са 16 поена био најефикаснији у Црвеној звезди. По 14 поена су постигли Гиедраитис и Гилеспи, а 13 Теодосић. Двоцифрени су били Ханга са 11 и Дос Сантос са 10.

Код Партизана Пантер је постигао 17 поена, Доужер 12, Камински и Нанели по 11, а 10 Кабокло.

Илма Карахмет покренула гласине да се разводи

Звезда је много боље ушла у меч, са много већом жељом и енергијом. Није било пуно поена на старту, али је Звезда у другом дијелу прве четвртине додала гас и стекла двоцифрену предност.

Црвено-бијели су већим делом утакмице држали двоцифрену предност, која је често износила више од 20 поена, да би Партизан у 37. минуту пришао на девет поена.

Имали су гости два шута за три и додатну драму, међутим нису успјели. У наставку је Гиедраитис погодио тројку и отклонио драму.

(Фото: Твитер / КК Црвена звезда)

• 20:40 Серија: Љубавни залогаји (12+)

Серија: Љубавни залогаји (12+)

• 21:10 Филм: Екипа (12+)

'"Екипа" је прича са сјајним хумором која говори о љубави, крими-комедија за све генерације, али је уједно и први филм који приказује српски фудбал и ривалитет између два највећа клуба – Партизана и Црвене звезде.

• 22:40 Серија: Насљедници (12+)

'Серија: Насљедници (12+)

• 23:40 Серија: Ред Рок (16+) (Р)

Серија: Ред Рок (16+) (Р)

• 00:40 Ноћни програм