Premijer liga BiH

Sloboda savladala Borac

• Izvor: ATV
  • 15.05.2022. 14:58

Fudbaleri Borca poraženi su na gostovanju ekipi Slobode rezultatom 2:1 u 31. kolu Premijer lige BiH.

Sloboda dolazi do prednosti preko Ramića u 14. minutu meča, a u finišu poluvremena Borac stiže do izjednačenja preko Vusurovića.

Ipak, dobru igru Slobode nagrađuje ponovo Ramić u 71. minutu meča za konačnih 2:1.

Sloboda je ovom pobjedom barem na kratko napredovala na tabeli i stigla do devete pozicije, ali imaju utakmicu više od Posušja koje ima dva boda manje.

Borac je sa druge strane propustio priliku da se bodovno izjednači sa drugoplasiranim Tuzla Sitijem.

SLOBODA: Bukvić, Jusić, Ramić, Dž. Beganović, Ćivić, Osmić, Predragović, Veselinović, Balić, Karišik, Mehmedović. Trener: Amir Spahić.

BORAC: Ćetković, Ćorić, Subić, Vojnović, Milojević, Mols, Meleg, Begić, Čavić, Vušurovič, Lukić. Trener: Tomislav Ivković.

• 17:50 Еmisija: Na ivici terena (R)

Naši 'zlatni momci' Andrej Knežević i Ivan Dragičević upoznaće vas sa iskustvima igrača, njihovim ciljevima, željama, i približiti vam život velikih srpskih sportista koji su se već upisali u istoriju najvećih evropskih klubova.

• 18:20 Еmisija: Putuj, probaj, zavoli sa Lazarom (R)

Еmisija: Putuj, probaj, zavoli sa Lazarom (R)

• 18:55 Marketing