Premijer liga BiH

Sloboda savladala Borac

• 15.05.2022. 14:58

Fudbaleri Borca poraženi su na gostovanju ekipi Slobode rezultatom 2:1 u 31. kolu Premijer lige BiH.

Sloboda dolazi do prednosti preko Ramića u 14. minutu meča, a u finišu poluvremena Borac stiže do izjednačenja preko Vusurovića.

Ipak, dobru igru Slobode nagrađuje ponovo Ramić u 71. minutu meča za konačnih 2:1.

Sloboda je ovom pobjedom barem na kratko napredovala na tabeli i stigla do devete pozicije, ali imaju utakmicu više od Posušja koje ima dva boda manje.

Borac je sa druge strane propustio priliku da se bodovno izjednači sa drugoplasiranim Tuzla Sitijem.

SLOBODA: Bukvić, Jusić, Ramić, Dž. Beganović, Ćivić, Osmić, Predragović, Veselinović, Balić, Karišik, Mehmedović. Trener: Amir Spahić.

BORAC: Ćetković, Ćorić, Subić, Vojnović, Milojević, Mols, Meleg, Begić, Čavić, Vušurovič, Lukić. Trener: Tomislav Ivković.

• 19:00 АТВ Вијести

Центална информативна емисија АТВ-а у којој доносимо преглед најважнијих информација и догађаја из земље, региона и свијета тачно у 19 часова.

• 20:00 Тет а тет са Татјаном Трнинић