Liga Evrope

Juventus se plasirao u četvrtfinale, Vlahović strijelac (VIDEO)

• Izvor: ATV
  • 16.03.2023. 22:51

Fudbaleri Juventusa plasirali su se večeras u četvrtfinale Liga Evrope, pošto su u revanš utakmici osmine finala u Njemačkoj pobijedili Frajburg sa 2:0.

Prvi gol postigao je srpski reprezentativac Dušan Vlahović u 45. minutu iz jedanaesterca.

Trijumf je obijezbedio Federiko Kijeza pogotkom u petom minutu nadoknade vremena.

Crno-bijeli su ukupnim rezultatom 3:0 prošli dalje.

• 08:30 Еmisija: ATV jutro

Aktuelne teme, najnovije informacije i zanimljivosti iz zemlje i svijeta.

• 10:00 Serija: Istine i laži (12+)

Serija, koja je doživljela veliki regionalni uspjeh, i dalje je na samom vrhu gledanosti, u vama će sigurno izmamiti najiskrenija osećanja, a preprekama, dinamikom i napetim razvojem sudbina likova, 'kupiće vas' i postati vaša omiljena domaća serija.

• 11:00 Keto kuhinjica

Užine ili kompletni oborci prilagođeni keto ishrani sa niskim udjelom ugljenih hidrata.

• 11:15 Teletrgovina