Mitrović i Maksimović donijeli pobjedu Hetafeu

• Izvor: ATV
  • 17.09.2023. 17:14

Iako se očekivalo da u predgrađu Madrida danas u centru pažnje bude novo pojačanje Hetafea Mejson Grivnud, šou su ukrali srpski fudbaleri.

U prvoj utakmici nedeljnog programa petog kola La Lige Hetafe je na svom terenu savladao Osasunu 3:2, a  među strijelcima za domaće bili su i Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović.

Mitrović je otvorio seriju golova. On je u 36. minutu sjajno reagovao na centaršut Suaresa iz kornera i glavom zakucao loptu u mrežu za 1:0.

Osasuna je uspjela da poluvremena da izjednači i to golom Munjoza u 45. minutu. Hetafe je ponovo došao u vođstvo u 51. minutu, a gol je postigao Karmona. To vođsto je trajalo još kraće od prvog, jer je poslije samo šest minuta Budimir donio poravnanje pošto je bio precizan sa bijele tačke.

Ipak, posljednji udarac zadao je Hetafe. U 88. minutu reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović zatresao je mrežu, donio tri boda Hetafeu i zasjenio trenutak iz 77. minuta kada je fudbaler Mančester Junajteda na pozajmici u Hetafeu Mejson Grinvud ušao u igru.

• 07:00 Еmisija: ATV jutro

Svakog radnog dana od 6 časova i 55 minuta i vikendom od 8 časova i 30 minuta očekuju vas aktuelne teme, najnovije informacije i zanimljivosti.

• 09:00 Serija: Krvavo cvijeće (R)

Strasna ljubavna priča dvoje pojedinaca.

• 10:00 Teletrgovina

Teletrgovina

• 10:15 Lovački saveti

TV serijal "Lovački saveti" se bavi savetima za lovce i one koji bi to da postanu.

• 10:40 Teletrgovina

• 10:55 Serija: Istine i laži (12+) (R)

''''''''''Serija, koja je doživljela veliki regionalni uspjeh, i dalje je na samom vrhu gledanosti, u vama će sigurno izmamiti najiskrenija osećanja, a preprekama, dinamikom i napetim razvojem sudbina likova, 'kupiće vas' i postati vaša omiljena domaća serija.