Ла Лига

Митровић и Максимовић донијели побједу Хетафеу

• 17.09.2023. 17:14

Иако се очекивало да у предграђу Мадрида данас у центру пажње буде ново појачање Хетафеа Мејсон Гривнуд, шоу су украли српски фудбалери.

У првој утакмици недељног програма петог кола Ла Лиге Хетафе је на свом терену савладао Осасуну 3:2, а  међу стријелцима за домаће били су и Стефан Митровић и Немања Максимовић.

Митровић је отворио серију голова. Он је у 36. минуту сјајно реаговао на центаршут Суареса из корнера и главом закуцао лопту у мрежу за 1:0.

Осасуна је успјела да полувремена да изједначи и то голом Муњоза у 45. минуту. Хетафе је поново дошао у вођство у 51. минуту, а гол је постигао Кармона. То вођсто је трајало још краће од првог, јер је послије само шест минута Будимир донио поравнање пошто је био прецизан са бијеле тачке.

Ипак, посљедњи ударац задао је Хетафе. У 88. минуту репрезентативац Србије Немања Максимовић затресао је мрежу, донио три бода Хетафеу и засјенио тренутак из 77. минута када је фудбалер Манчестер Јунајтеда на позајмици у Хетафеу Мејсон Гринвуд ушао у игру.

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (Р) (12+)

''''''''''''Прича прати двије породице, Божић и Исидоровић, чији животи и судбине се преплићу, а цијелу причу надопуње палета инересантних ликова; сви пролазе кроз ситуације у којима се суочавају са љубављу, оном узвраћеном и неузвраћеном, са издајом, лажима, интригама и тајнама.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

• 12:00 Телетрговина