Opšti haos

Pero, dosta je: Izbila masovna tuča na utakmici

• Izvor: ATV
  • 20.11.2023. 09:16

Fudbalski klub Grk iz Potomja na Fejsbuku je objavio snimak masovne tuče na utakmici.

Incident se dogodio tokom 9. kola 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanske, u kojoj je NK Rat u Kuni Pelješkoj pobijedio Grk rezultatom 2:1.

Službeni zapisnik pokazuje da je u četvrtom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena došlo do isključenja po jednog igrača sa obje strane.

U izvještaju delegata stoji sljedeće:

"U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena opravdano je isključen golman domaće ekipe, kao i gostujući igrač broj 10 zbog druge opomene. Između 45+2 i 45+7 minuta došlo je do prekida igre, a o događajima koji su se tada odvijali biće dostavljen dodatni izvještaj".

Učesnicima tuče slijede dodatne kazne, a inače ovo je šesti rang zakmičenja.

Vanja jeo smokve i pao u komu

Na objavljenom snimku se vidi kako su se najprije sukobili golman i igrač suprotstavljenih ekipa, a potom su se umiješali i ostali igrači.

Nakon toga, na teren su utrčali i ljudi sa tribina koji su riješili da se obračunaju s igračima.

"Pero, dosta je, ej Pero", čuje se kako jedna žena pokušava nekoga da smiri.

Na snimku se takođe čuje kako jedno dijete plače, dok ženski glas pokušava da ga smiri riječima: