Општи хаос

Перо, доста је: Избила масовна туча на утакмици

• 20.11.2023. 09:16

Фудбалски клуб Грк из Потомја на Фејсбуку је објавио снимак масовне туче на утакмици.

Инцидент се догодио током 9. кола 2. ЖНЛ Дубровачко-неретванске, у којој је НК Рат у Куни Пељешкој побиједио Грк резултатом 2:1.

Службени записник показује да је у четвртом минуту судијске надокнаде првог полувремена дошло до искључења по једног играча са обје стране.

У извјештају делегата стоји сљедеће:

"У судијској надокнади првог полувремена оправдано је искључен голман домаће екипе, као и гостујући играч број 10 због друге опомене. Између 45+2 и 45+7 минута дошло је до прекида игре, а о догађајима који су се тада одвијали биће достављен додатни извјештај".

Учесницима туче слиједе додатне казне, а иначе ово је шести ранг закмичења.

Вања јео смокве и пао у кому

На објављеном снимку се види како су се најприје сукобили голман и играч супротстављених екипа, а потом су се умијешали и остали играчи.

Након тога, на терен су утрчали и људи са трибина који су ријешили да се обрачунају с играчима.

"Перо, доста је, еј Перо", чује се како једна жена покушава некога да смири.

На снимку се такође чује како једно дијете плаче, док женски глас покушава да га смири ријечима: