Premijer liga BiH

Grahovac presudio Slogi i donio Borcu nova tri boda

• Izvor: ATV
  • 12.04.2024. 22:20

Fudbaleri banjalučkog Borca ostvarili su važnu pobjedu u 26. kolu Premijer lige BiH, savladavši na svom terenu ekipu Sloge iz Doboja rezultatom 1:0. Gol vrijedan tri boda, postigao je Srđan Grahovac u 9. minuti susreta.

Kraj utakmice Borac - Sloga 1:0 (1:0)

90+2' - Dva minuta sudijske nadoknade

82' - Sada prijeti Vuković, ali Trako siguran

74' - Nevjerovatno! Ni petu priliku ne koristi Lukić!

63' - Lukić ne koristi ni treću priliku

62' - Lukić ponovo u šansi! Sjajno dodavanje Vukovića, Lukić šutira ali brani golman Sloge

60' - Sjajna prilika za Borac. Lukić pokušava glavom, ali lopta ide pored gola protivnika

54' - Najbolja prilika za goste! Mrkaić ne pogađa sa metar mrežu Borca, lopta udara u spoljni dio gola

47' - Mrkaić pokušava, ali prelak je to plijen bio za Miloševića

46' - Počelo je drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena: Borac - Sloga 1:0

45+1' - Minut sudijske nadoknade

32' Mrkaić šutira, moglo je biti opasno po Borac, ali ide lopta pored gola

30' - KAKAVA ŠANSA ZA BORAC! Vuković centrira, Blagaić udara glavom, ali brani Traka vrhovima prstiju

27' - Borac dominira na terenu, Sloga bez ideje

17' Velika prilika za Slogu. Redžić je bio sam sa golmanom Borca nakon proigravanja Veselinovića, ali Milošević sjajnom odbranom spasava Borac, ostaje 1:0

15' - Marčetić u prilici, ali odbrana gostiju čisti loptu iz kaznenog prostora

12' - Poigravanje Miloševića moglo je skupo koštati Borac

9' - Goool! Borac vodi! Strijelac je Srđan Grahovac, a asistent Blagaić

1' - Prvi sa centra kreće domaćin

Sastavi:

FK BORAC: Milošević, Ćelić, Jurilj, Grahovac, Herera, Vuković, Čavić, Blagaić, Šušić, Nišić, Marčetić.

FK SLOGA: Trako, Nikolić, Redžić, Predragović, Veselinović, Popara, Milanović, Kvesić, Grabež, Mrkaić, Varga.

Glavni sudija večerašnje utakmice je Danijel Perić iz Bijeljine.