Serija A

PENAL MEČ: Sa tri penala Sasuolo savladao Veneciju

• Izvor: ATV
  • 06.03.2022. 17:11

Fudbaleri Sasuola uvjerljivo su savladali Veneciju na gostovanju rezultatom 4:1. Ipak, tim zeleno-crnih je šutao tri penala.

Meč je uslovno rečeno bio riješen do 29. minuta kada je ekipa Sasuola stigla do 3:0 i to poslije dva uzastopna penala.

Gosti su poveli već u drugom minutu, a u 17. minutu sudija je pokazao na bijelu tačku. Tada je bio precizan Berardi, dok je u 29. minutu sa bijele tačke bio precizan Scamacca.

Pet minuta poslije Venecija je preko Henrija uspjela da postigne jedini pogodak na meču.

Ali tu nije bio kraj penalima. Još jedan u korist Sasuola dosuđen je u 71. minutu i tada je ponovo bio precizan Berardi za konačnih 4:1.

Poslije ovog meča Venecija je 17. na tabeli i u zoni ispadanja, dok se Sasuolo drži čvrsto sredine tabele.

(Foto:Tanjug-AP/Paola Garbuio)