Sudija pao na koljena kada je shvatio da je pogriješio

• Izvor: Agencije
  • 23.08.2021. 12:13

Bizarna situacija viđena je na utakmici druge lige Danske.

Glavni sudija je postao hit na društvenim mrežama zbog reakcije na meču između Vendsisela i Fredericije (1:1).

Naime, prvi vođstvu domaćina 1:0 sredinom prvog poluvremena, gosti su imali obećavajući kontranapad.

U završnici akcije tri na jedan, domaći defanzivac je napravio faul, ali je sudija umjesto prednosti, jer je lopta stigla do drugog napadača, on prekinuo igru.

U istom trenutku je shvatio koliko je grešku napravio kojom je oštetio napadački tim, pa je u agoniji pao na kolena i uhvatio se za glavu.

Tješili su ga čak i pojedini igrači oštećene ekipe. Srećom po njih, desetak minuta kasnije su izjednačili i izbjegli poraz, prenosi B92.

• 16:30 Vijesti u 16:30

Prvi pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta svaki radni dan.

• 16:50 Centar dana

Volite popodne? Važno vam je da nakon napornog dana odahnete uz aktuelne teme, zabavu i savim nove i neobične priče iz cijelog svijeta? Uživate u programu koji okuplja interesantne goste i regionalne zvijezde?

• 18:20 Naša Srpska