Sudija pao na koljena kada je shvatio da je pogriješio

• Извор: Агенције
  • 23.08.2021. 12:13

Bizarna situacija viđena je na utakmici druge lige Danske.

Glavni sudija je postao hit na društvenim mrežama zbog reakcije na meču između Vendsisela i Fredericije (1:1).

Naime, prvi vođstvu domaćina 1:0 sredinom prvog poluvremena, gosti su imali obećavajući kontranapad.

U završnici akcije tri na jedan, domaći defanzivac je napravio faul, ali je sudija umjesto prednosti, jer je lopta stigla do drugog napadača, on prekinuo igru.

U istom trenutku je shvatio koliko je grešku napravio kojom je oštetio napadački tim, pa je u agoniji pao na kolena i uhvatio se za glavu.

Tješili su ga čak i pojedini igrači oštećene ekipe. Srećom po njih, desetak minuta kasnije su izjednačili i izbjegli poraz, prenosi B92.

• 13:40 Телетрговина

• 13:55 Вијести

• 14:00 Телетрговина

• 14:15 Филм: Живи били, па видјели (Р) (12+)

'Филм: Живи били, па видјели (Р) (12+)

• 16:00 Емисија: По свијету са Робертом Дацешином (Р)

Путујте по свијету са Робертом Дацешином, јер ће вам се апетити за путовањем и свим бисерима које оно нуди сигурно повећати.

• 16:30 Вијести у 16:30