Prvi put u karijeri

Medvedev se plasirao u četvrtfinale Vimbldona

• Izvor: Agencije
  • 10.07.2023. 16:47

Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u četvrtfinale Vimbldona, prvi put u karijeri, nakon što mu je Čeh Jirži Lehečka predao meč kod rezultata 2:0 u setovima (6:4, 6:2)

Od početka meča je Rus bio bolji rival na terenu i ishod se mogao naslutiti.

Jedan brejk je Medvedevu bio dovoljan da osvoji prvi set, koji se završio rezultatom 6:4 u korist trećeg nosioca na Vimbldonu.

U pauzi između setova Lehečka ja tražio medicinski tajm-aut jer je imao velike probleme sa žuljevima.

To je ostavilo vidne tragove i na njegovu igru, pa se na startu drugog seta vidno sporije i teže kretao.

Poslije tog izgubljenog seta odlučio je da preda meč.

Medvedev je tako napokon stigao do četvrtfinala grend slema na travi, a u njemu će igrati protiv pobjednika meča Stefanos Cicipas (Grčka) - Kristofer Jubanks (SAD).

Pratite nas i putem Vibera

• 07:00 Еmisija: ATV jutro

Svakog radnog dana od 6 časova i 55 minuta i vikendom od 8 časova i 30 minuta očekuju vas aktuelne teme, najnovije informacije i zanimljivosti.

• 09:00 Serija: Krvavo cvijeće (R)

Strasna ljubavna priča dvoje pojedinaca.

• 10:00 Teletrgovina

Teletrgovina

• 10:15 Lovački saveti

TV serijal "Lovački saveti" se bavi savetima za lovce i one koji bi to da postanu.

• 10:40 Teletrgovina

• 10:55 Serija: Istine i laži (12+)

Serija, koja je doživljela veliki regionalni uspjeh, i dalje je na samom vrhu gledanosti, u vama će sigurno izmamiti najiskrenija osećanja, a preprekama, dinamikom i napetim razvojem sudbina likova, 'kupiće vas' i postati vaša omiljena domaća serija.