Potukli se vaterpolisti u Banjaluci FOTO

• 26.02.2017. 12:47

Mnogo bure na vaterpolo meču Banjaluka - ŽAK Kikinda.

vaterpolo tuca 1

Duel vaterpolista Banjaluke i ŽAK iz Kikinde na Gradskom olimpijskom bazenu u Banjaluci protekao je u naelektrisanoj atmosferi, a malo je nedostajalo da bude i prekinut kada su se krajem treće četvrtine u bazenu pokoškali igrači obje ekipe, ali se sve završilo sa tri isključenja.

vaterpolo tuca 2

Kraj utakmice nisu dočekali igrač domaćih Draško Vujković i član ŽAK-a Aleksić, te trener gostiju.

Iako susret nije imao veliki rezultatski značaj, tokom cijelog meča bilo je mnogo grubosti u bazenu, ali prisebnošću ostalih igrača susret je priveden kraju, te završen remijem 16:16 (po četvrtinama 2:2, 7:6, 4:4, 3:4).

vaterpolo tuca 3

Banjalučani su četiri minuta prije kraja imali vođstvo 16:13, ali su uspjeli da prokockaju tri gola prednosti, pa su tako propustili priliku da preuzmu treću poziciju u Prvoj B ligi Srbije, grupa Sjever.

vaterpolo tuca 5

U dosadašnjih devet mečeva, ekipa Slobodana Grahovca zabilježila je po tri pobjede, remija i poraza, a posljednji meč odigraće u gostima protiv drugoplasiranog Spartaka Prozivke iz Subotice.