Remi sa Sitijem

Bajern nemoćan za prolazak u polufinale

• 19.04.2023. 23:02

Bajern je remizirao sa Mančester sitijem u Minhenu zbog čega je bavarski klub završio takmičenje u ovogodišnjem izdanju Lige šampiona jer im je 3:0 iz Mančestera bilo nedostižno u ovom meču.

Iako je rezultat završen 1:1, mnogo dobrih prilika je viđeno na terenu. Koliko dobrih, toliko i čudesnih. Jedna od njih je promašaj Halanda sa bijele tačke što mu se nije dogodilo posljednje dve godine.

Ipak, za promašaj iz 38. minuta Haland se odužio u 57. minutu. Na asistenciju De Brujnea postiže gol za prednost Mančestera čime potpuno ruši nadu Bajerna da može nastaviti takmičenje.

Da ne dožive još jedan poraz od Mančestera potrudio se Kimih koji je ui 83. minutu postigao gol za izjednačenje.

• 07:00 Свет пољопривреде (Р)

Пољопривредна емисија дугогодишње традиције доноси провјерене информације знања и искуства која интересују сваког пољопривредника.

• 08:00 Емисија: Аграр

Актуелне приче из свијета домаће и регионалне пољопривреде.

• 08:30 Емисија: АТВ јутро

Актуелне теме, најновије информације и занимљивости из земље и свијета.

• 10:00 Аутошоп магазин

За љубитеље аутомобилизма, ауто тржишта и најновијих информација о вашем љубимцу.

• 10:30 Ловачки савети (Р)

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 11:30 Емисија: Аграр (Р)