Liga šampiona

Benzema i Asensio vodili Real do trijumfa, Milan slavio protiv Napolija

• 12.04.2023. 22:58

Večeras su odigrane još dvije utakmice četvrtfinala Lige šampiona, a sastali su se Real Madrid i Čelsi, odnosno Milan i Napoli.

Real je opravdao ulogu favorita i slavio na svom terenu.

Galaktikosi su savladali Plavce rezultatom 2:0 (1:0).

Na prvi pogodak čekalo se 21. minut, a strijelac je, naravno, Benzema.

On je nakon šuta Vinisijusa, naletio na odbijenu loptu i istu poslao u mrežu protivnika za 1:0.

Do kraja prvih 45 minuta šut su isprobali Valverde i Kros, ali se rezultat nije mijenjao.

U nastavku, ponovo su Madriđani bili ti koji su se pitali o svemu.

Tim iz Londona kapitulirao je u 75. minutu kada Asensio pogađa za velikih 2:0, te postavlja konačan rezultat meča.

Drugi meč, bio je onaj između Milana i Napolija.

Rosoneri su slavili golom Benasera u 40. minutu nakon kontre koju su kreirali Diaz i Leao.

• 14:45 Серија: Од јутра до сутра (12+) (Р)

'''' 'Од јутра до сутра' у режији Михајла Вукобратовића заправо је адаптација аргентиске серије 'Успјешни Пелсови', и прати живот иза и испред камера омиљеног ТВ пара, Срне и Марка.

• 15:30 Серија: Крваво цвијеће (12+)

Страсна љубавна прича двоје појединаца.

• 16:30 Вијести у 16:30

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 16:50 Центар дана

Волите поподне? Важно вам је да након напорног дана одахнете уз актуелне теме, забаву и савим нове и необичне приче из цијелог свијета? Уживате у програму који окупља интересантне госте и регионалне звијезде?

• 18:20 Емисија: Народ прича

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села.

• 18:55 Маркетинг