Liga šampiona

Dinamo pokazao borbenost, ali ipak izgubio

• 05.10.2022. 21:35

Salzburg je jedva savladao zagrebački Dinamo rezultatom 1:0, a jedini gol na meču postigao je Okafor i to iz penala u 71. minutu

Dinamo je držao loptu u svom posjetu, ali kiksali su sa šutevima na gol domaćina. U odnosu na 17 njihovi, zagrebački tim uputio je 10, ali tek tri su bila u okvir gola.

U ostalim mjerilima oba tima bila su skoro izjednačena, ali su tri boda otišla domaćinu.

Uprkos veličanstvenoj pobjedi protiv Čelsija, Dinamo je upisao dva poraza koja su ih bacila na dno tabele, dok će Salzburg ostati na prvom mjestu samo ako Čelsi savlada Milan.

E grupa Lige šampiona u potpunosti je otvorena i idalje svi klubovi imaju priliku da igraju nastavak elitnog takmičenja.

(Foto: Tanjug-AP/Matthias Sćrader)

• 07:00 Емисија: АТВ јутро

Сваког радног дана од 6 часова и 55 минута и викендом од 8 часова и 30 минута очекују вас актуелне теме, најновије информације и занимљивости.

• 09:00 Серија: Крваво цвијеће (Р)

Страсна љубавна прича двоје појединаца.

• 10:00 Телетрговина

Телетрговина

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+) (Р)

''''''''''Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.