Divljačka tuča navijača prije utakmice - VIDEO

Tuča u Španiji, pred derbi meč. Nisu tako česte informacije sa Pirinejskog poluostrva o tučama navijača, one su uglavnom karaktersitičnije za neka druga podneblja.

Međutim, duel druge španske lige između Burgosa i Saragose imao je "paklenu" uvertiru na ulicama Burgosa.

U okršaju je učestvovalo preko 100 pristalica oba kluba. Pored pesnica, u ovoj tuči su još koristili i stolice, baklje, štangle...

Rezime cijele situacije glasi da je jedan navijač Burgosa teže povrijeđen, a više desetina navijača oba kluba su privedeni od strane lokalne policije.

Poslije ovih nereda oba kluba su se oglasila i osudila incidente koji su napravili njihovi navijači. Pored toga saopštili su da će u saradnji sa policijom učiniti sve da izgrednici budu privedeni pravdi.

Očekivano, ni jedni ni drugi ne podržavaju ovakav vid nasilja i ponašanja svojih pristalica. Ostaje da se vidi i da li će možda izgrednicima zabraniti ulazak na stadion zbog ovakvih stvari.

Meč između dva tima je bio podjednako žustar kao i okršaj njihovih navijača. Rezultat je bio 2:2, a dva gola smo vidjeli u nadoknadi vremena.

Poveli su gosti golom Žaira, Burgos je uzvratio u 65. minutu kada je Gaspar izjednačio. Igrao se 91. minut kada je Saragosa povela sa 2:1, mislili su gosti da je to dovoljno za pobjedu, ali se sa njima nije složio vezista Burgosa Čuro.

On je postigao gol u 94. minutu i postavio konačan rezutat. Nekadašnji reprezentativac Srbije Radosav Petrović je ušao sa klupe u 70. minutu, zamijenio je Graua u redovima Saragose i dobio je žuti karton u 89. minutu.

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина

• 12:15 Емисија: Народ Прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села, о њиховој свакодневици и борби за очување правих вриједности, марљивом раду, вјери, и љубави према њиховој и нашој, отаџбини.

• 12:40 Телетрговина