Serija A

Džeko najzaslužniji za pobjedu Intera

• 13.11.2022. 15:49

Inter predvođen Edinom Džekom savladao je Atalantu na gostovanju 2:3, a meč je odlučio autogol Palomina.

Atalanta nezgodna kao i uvijek, agresivno je krenula od samog početka meča. U nekoliko navrata golman Intera spasio je tim u prvim minutama, ali uz dobar prodor Atalanta u 25. minutu dobija penal.

Sa bijele tačke siguran je bio Lokman. Nakon toga, Inter preuzima dominaciju, a u sljedećih pola sata heroj tima iz Milana bio je Edin Džeko koji pogađa u 36. i 56. minutu meča.

Posljednji i pobjednički gol za Inter postiže igrač Atalante Palomino koji je nakon kornera loše odreagovao i smjestio loptu u svoju mrežu.

Palomino se odužio za ovu grešku u 77. minutu, ali Inter je učvrstio odbranu i nije dozvolio Atalanti da ugrozi njihova tri boda.

Poslije ovog kola Atalanta je na šestoj poziciji i ugrožava je Roma koja igra sa Torinom, dok se Inter digao na četvrtu poziciju, a hoće li ostati tu zavisi od Juventusa koji igra sa Laciom.

(Foto: Tanjug-AP/Spada)

• 21:00 Серија: Авионџије (12+)

Серија 'Авионџије' је домаћи ситком у режији и према идеји Саше и Ивана Ал Хамеда.

• 21:45 Серија: Вода у праху (12+)

''Напета португалско-галицијска серија 'Вода у праху' стиже у наш програм и можемо само рећи - из епизоде у епизоду напетост ће расти до усијања!

• 22:45 Филм: Хазард (16+)

'' Филм: Хазард (16+)

• 00:45 Ноћни програм