Fudbaler šutnuo rivala

• Извор: Српскаинфо
  • 20.08.2022. 08:29

Ružne scene dolaze iz druge Bundeslige.

Tokom utakmice njemačke druge lige između Hamburgera i Darmštata, nesportski ispad napravio je fudbaler domaćina Aron Opoku.

Tek što je ušao u igru i u njoj proveo  samo četiri minuta napravio je nesportski ispad.

Iznerviran što ga je protivnik povukao za šorts, Opoku se okrenuo i svom snagom ga šutnuo! Naravno da sudiji nije preostalo ništa drugo nego da mu momentalno pokaže crveni karton.

U tom trenutku, gost je vodio 2:0, golovima iz prvog poluvremena. Iako sa igračem manje, nekadašnji šampion Evrope je uspio da smanji u 87, ali je u 89. ostao bez još jednog isključenog igrača, piše Srpskainfo.

• 10:15 Ловачки савети

ТВ серијал "Ловачки савети" се бави саветима за ловце и оне који би то да постану.

• 10:40 Телетрговина

• 10:55 Серија: Истине и лажи (12+)

Серија, која је доживљела велики регионални успјех, и даље је на самом врху гледаности, у вама ће сигурно измамити најискренија осећања, а препрекама, динамиком и напетим развојем судбина ликова, 'купиће вас' и постати ваша омиљена домаћа серија.

• 11:40 Телетрговина

• 11:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 12:00 Телетрговина