Серија А

Јувентус "дебакл" претворио у још један "кикс"

• 19.04.2024. 22:56

Фудбалери Јувентуса успјели су да против Каљарија изгубљен меч претворе у реми (2:2) и колико толико ублаже још једно катастрофално вече у Серији А.

Каљари је преко Гаетана и Мина до 36. минута меча већ водио са 2:0. Осјећала се побједничка атмосфера на стадиону, али пошто се игра против Јувентуса домаћи навијачи чекали су крај утакмице.

Да би Јувентус могао одговорити показао је Влаховић у 44. минуту, али је гол поништен због офсајда.

У 61. минуту Влаховић се поново опробао. Овог пута био је сигуран и из слободног ударца смањио предност Каљарија. Нешто интензивнија игра у остатку меча уродила је плодом у 87. минуту када Каљари постиже аутогол и доноси неизвјесну завршницу.

Да Јувентус није тим од преокрета у завршници, екипа Макса Алегрија показала је и вечерас. У посљедњим минутима играчи Старе даме тражили су два непостојећа пенала и више времена потрошили на то него на игру.

Мајсторија: О Влаховићем голу из слободњака бруји Европа!

Једини играч који је на мечу заслужио пролазну оцјену је Душан Влаховић који је постигао 16. гол. Србин је одиграо још једну утакмицу у којој је показао да лоши резултати тима из Торина су кривица тренера више него његова као нападача.

Каљари се налази на 14. позицији на табели, док Јувентус заузима трећу позицију. Након овог меча извјесно је да више од тога неће моћи јер им Милан бјежи пет бодова и има утакмицу мање. У посљедњих пет утакмица Јувентус је забиљежио једну побједу, један пораз и три ремија.

• 22:15 Вечерње вијести

Преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 22:30 Серија: Ел Чапо (16+)

*Серија: Ел Чапо (16+)

• 23:30 Серија: Ред Рок

Серија: Ред Рок