Серија А

Јувентус осрамоћен, постигли аутогол сезоне!

• 23.09.2023. 20:03

Фудбалери Сасуола савладали су Јувентус са 4:2 на свом терену и уписали другу побједу од почетка сезоне за мјесто на средини табеле.

Јувентус ослобођен европских такмичења не сналази се најбоље ни у домаћем шампионату. Иако су се два пута враћали у меч, у завршници их је сломио Пинамонти након лоше реакције Шћезног.

Домаћини су до предности стигли у 12. минуту меча. Ван казненог простора шутирао је Лауриенте, а иако је ударац био јачи очекивала се сигурна реакција Шћезног. Међутим, Пољак је лоше реаговао и смјестио лопту у своју мрежу.

Јуве је убрзо одговорио великим притиском што им се исплатило у 21. минуту, гол је ипак приписан Вину, стоперу Сасуола.

Да Сасуоло жели три бода показали су у 41. минуту када је Берарди такође ван казненог простора упутио прелијеп шут и матирао Шћезног.

Алегри је из игре извадио у другом полувремену звијезде тима. Костић, Мирети, Влаховић, Мекени су уступили мјеста Фањолију. Управо он се снажао добро и прослиједио лопту Кјези у 78. минуту који враћа Јувентус у живот.

Славље је потрајало четири минута. Поново је из даљине шутирао Лауриенте, Шћезни одбио лопту на главу Пинамонтију који враћа предност Сасуолу и доноси им важна три бода.

Сасуоло ту није стао, прво је Дефрел у сјајној контри погодио пречку у 94. минуту меча, али лопта се одбила на саму линију Јувентусовог гола. Међутим, ту није био крај патњи Јувентусу.

Након фаула код корнер заставице, прекид је извео голман Јувентуса Шћезни. Лопту је додао Гатију који је под притиском противничких играча одлучио да је врати према свом голу на којем није било голмана и тако повећао резултат Сасуола на 4:2.

• 23:20 Муззик топ 20

Музичари без "повратне спреге" (феедбацка) остају дезорјентисани и демотивисани, зато се показала потреба за емисијом као што је Муззик топ 20, која се садржајно наслања на легендарне емисије као што је био Хит месеца осамдесетих година прошлох века, кроз које су стасавали млади редитељи и други визуелни уметници док су често још као студенти режирали своје прве радове.

• 00:30 Ноћни програм