Evropa liga

Juventusov veznjak pokazao kako mu izgleda noga nakon nedosuđenog penala protiv Seville

• Извор: Кликс
  • 12.05.2023. 08:50

Juventus i Sevilja remizirali su 1:1 u prvom polufinalnoj utakmici Evropske lige, a javnost u Italiji puno se priča o nedosuđenom penalu za torinski tim.

Kontroverzna situacija dogodila se pet minuta prije kraja meča, pri rezultatu 1:0 za gostujući tim.

Naime, Loic Bade je tada visokom podignutom nogom udario Adriena Rabioa koji je prvi došao do lopte.

Spornu situaciju pogledajte ovdje.

Iako je francuski fudbaler tražio penal, sudija i VAR su ostali nijemi pa su domaćini žestoko protestvovali.

Rabio je prišao sudiji i pokazao kako mu izgleda noga nakon neopreznog starta.

"Iako sam odmah sudiji pokazao udarac, on nije reagovao. VAR se nije javio, ali nisam jedan od onih koji se žale. Osjetio sam udarac, zato sam ostao ležati. Pregledao sam snimku i čini mi se da je to bio čisti penal", rekao je Rabio.

Juventus je uspio izjednačiti na 1:1 u šestoj minuti sudijske nadoknade kada je zabio Gatti na asistenciju Pola Pogbe, a revanš je u Španiji naredne sedmice.

• 12:15 Емисија: Народ Прича (Р)

Ауторска путописно-репортажна емисија новинарке Биљане Стокић, откриће вам шта срце народа прича о Српској, о традицији и историји наших градова и села, о њиховој свакодневици и борби за очување правих вриједности, марљивом раду, вјери, и љубави према њиховој и нашој, отаџбини.

• 12:40 Телетрговина

• 12:55 Емисија: Тет а тет са Татјаном Трнинић (Р)

Врата састанака у четири ока отварамо само због вас!

• 13:55 Вијести

Први преглед најважнијих вијести из земље, региона и свијета.

• 14:00 Телетрговина

• 14:15 Серија: Ко те шиша (Р) (12+)

''''Хумористична хрватска серија 'Ко те шиша' прати Жигмунда, власника старомодног фризерског салона 'Салон за господу' и Божицу, власницу модерног салона за даме 'Колет', који се налазе један прекопута, на једном загребачком тргу, а дијели их само кафаница 'При Таубеку'.